رفتن به محتوای اصلی
x

        

  1- سامانه منبع یاب

سامانه منبع یاب جهت فراهم آوردن لیست کامل و به روز منابع قابل اشتراک وزارت بهداشت و با هدف ایجاد امکان جستجوی لغتی، بازیابی الفبایی و موضوعی مجلات ناشر مورد نظر طراحی و راه اندازی شده است. از این روز در این سامانه قابلیت جستجو ساده، پیشرفته و موضوعی وجود داشته تا محققان بتوانند به صورت کاربردی به انواع مجلات و کتب علوم پزشکی دسترسی داشته باشند.

لینک دسترسی: https://rsf.research.ac.ir/

 .

 

 

2- بانک مقالات پزشکی ایران

بانک مقالات پزشکی ایران با هدف ارائه کامل اطلاعات مجلات علمی پژوهشی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، راه‌اندازی شده است. درحال حاضر اطلاعات بیش از ۴۰۰ عنوان مجله علمی پژوهشی کشور در حوزه وزارت بهداشت، در این بانک موجود و قابل بازیابی لحظه‌ای است.

لینک دسترسی: https://idml.research.ac.ir/

 .

 

 

3- پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور

پایگاه نتایج پژوهش‌های سلامت کشور با هدف گردآوری، انتشار و اشاعه اخبار حاصل از تحقیقات نظام سلامت در کشور از سال 1396 راه اندازی شده است. هدف از راه اندازی این سامانه انتشار سریع اخبار مستند و مبتنی بر شواهد از پژوهش های سلامت کشور به روشی صحیح،  سریع  و با دسته بندی‌های مناسب برای ذینفعان و گروه های هدف است. یکی از کارکردهای این سامانه، برقراری ارتباط بین محققان و مردم و سایر ذینفعان جامعه از طریق انتقال پیام و اخبار منتج از طرح‌های تحقیقاتی است.

اخبار پژوهشی این پایگاه بر اساس نتایج استخراج شده از یافته‌های پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است، لذا صحت و سقم خبر منتسب به تهیه کننده خبر می‌باشد.

لینک دسترسی: http://news.research.ac.ir 

.

 

 

4-بانک اطلاعاتی پایان نامه های علوم پزشکی کشور

این سامانه با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی و سهولت دسترسی پژوهشگران، محققان و کاربران به منابع پایان نامه ای می باشد.

لینک دسترسی:     http://thesis.research.ac.ir/faces/home.jspx 

 

.