رفتن به محتوای اصلی
x
 • مرکزآموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) پیشتاز در دولت الکترونیک

  راه اندازی سامانه ماد(پذیرش،صندوق،نسخ الکترونیکی و..) در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)
  سامانه ماد(مدیریت الکترونیک درآمد)، سایت mad.mui.ac.ir که یک سایت تخصصی در حوزه درمان و سلامت است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد دسترسی به دکتر ، بیمارستان، مراکز درمانی و نظام ارجاع، دریافت خدمات درمانی و سلامتی به صورت آنلاین را تسهیل کند.
  از قابلیتهای این سایت می توان به مواردی زیر اشاره کرد:

 • بزرگداشت روز داروساز در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  پنجم شهریور ماه زاد روز حکیم زکریای رازی که به شایستگی روز ((دارو ساز)) نامیده شده را به همکاران گرانقدر داروساز که در زمره ارزش آفرینان جان انسان‌ها و خدمت رسانان دارو و عالمان کیمیاگر که در عرصه سلامت به نحوی گمنام ولی در حقیقت از تلاشگران راستین مدافعین سلامت بشمار می روند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
  به همین مناسبت امروز مدیریت محترم مرکز به همراه جمعی از مسئولین با حضور در داروخانه مرکز از فعالان این عرصه با تقدیم گل و لوح تقدیر قدردانی نمودند.

 • کسب مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل توسط مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  پس از بازدیدهای به عمل آمده از مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)توسط ادارۀ گردشگری سلامت وزارت بهداشت ، این بیمارستان مفتخر به دریافت مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل (IPD) گردید.
  گردشگری سلامت (IPD )، مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل است که برای دستیابی به آن، بیمارستان باید دارای ویژگی‌ها و شرایط خاص باشد.
  خوشبختانه مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)تمام شرایط لازم را داشته و حضور بیماران خارجی در این مرکز نشانه دار بودن کادر توانمند در ارایه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ،تجهیزات تخصصی و اعتبار بالای این مرکز است.

 • تقدیر از پزشکان محترم مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  صبح امروز به مناسبت یکم شهریور زادروز حکیم فرزانه بوعلی سینا و روز پزشک، جناب آقای مهندس عظیمی مدیریت محترم مرکز به همراه جمعی از مسئولین با حضور در درمانگاه و بخش های بیمارستان با اهدای لوح سپاس و شاخه گل، از خدمات ارزنده پزشکان گرانقدر تقدیر و این روز را گرامی شمردند.

 • مراسم پاسداشت مقام آزادگان در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) برگزار گردید

   در دیدار با همکار گرانقدر و آزاده سرفراز که با حضور مدیریت محترم و جمعی از مسئولین این مرکز برگزار شد طی لوح سپاس از سوی جناب آقای دکتر جنگجو ریاست محترم مرکز که با عنوان گرامیداشت سال روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی بود،از جناب آقای دکتر درفش به پاس ایثارگری هایشان مراتب قدردانی خود را بیان نموده و این لوح به همراه دسته گلی زیبا توسط مدیریت محترم مرکز پیشکش حضور پر لطف تنها آزاده این مرکز گردید

 • جلسه هماهنگی حفاظت فیزیکی مراکز در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)برگزار شد

  جلسه هماهنگی انتظامات بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) با هدف ارائه بهتر خدمات برگزار شد.
  لازم به ذکر است این جلسات به صورت دوره ای در مراکز درمانی با حضور کلیه همکاران واحد حفاظت فیزیکی بیمارستان ها و مسئولین حراست دانشگاه و  مراکز درمانی برگزار می گردد.

 • مراسم تقدير از پرسنل بخش هاي مختلف مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)با حضور ریاست ومدیریت محترم وجمعی از مسئولين گرانقدر در روز سه شنبه ۲۴ مرداد ماه 1402

  با توجه به كسب رتبه يك اعتبار بخشي مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)در ارزيابي وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشكي در سال1402 از همکاران بخش هاي مختلف بيمارستان تقدير شد.

 • تکمیل و تجهیز مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)به دستگاه اتوکلاو

  با توجه به نیاز سنجی انجام شده پیرامون طرح توسعه واحد CSSD این مرکز و تأیید معاونت محترم درمان دو دستگاه اتوکلاو دو درب 500 لیتری از معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحویل و به این مرکز انتقال یافت
  دستگاه اتوکلاو برای استریل کردن پارچه، ابزار و ست‌های جراحی و پانسمان، کاربرد دارد که از نیازهای ضروری و بسیار مهم در درمان بیماران سوختگی می باشد به یاری خداوند متعال با نصب این دو دستگاه، تعداد اتوکلاو‌های بیمارستان به ۴ دستگاه افزایش می یابد

 • بازگشت کودک ۱۸ ماهه به آغوش گرم خانواده

  در این زمان که صحبت از حمایت خانواده و جوانی جمعیت در جامعه ما پر رنگ تر همیشه هست نجات جان کودک ۱۸ ماهه شوق و شعف دوچندان دارد
  در روز ۱۱ تیر ماه بود که کودک ۱۸ ماهه با ۵۵ درصد سوختگی با آبجوش به مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) انتقال و در بخش ICU 2 بستری شد خدارا شاکریم که پس از ۱۳ روز مراقبت و درمان به یاری خداوند متعال و همت و تلاش ایثارگرانه پزشکان و پرستاران این مرکز در ۲۴ تیر ماه با بهبودی کامل به آغوش گرم خانواده خود بازگشت .
  لازم به ذکر است در روز ترخیص مادر و خانواده این کودک با اشک شوق از تمامی همکاران گرامی در این مرکز تقدیر و تشکر نمودند.

 • گرامی داشت ۲ مرداد روز ملی فیزیوتراپی

  یقیناً همکاران فیزیوتراپ مجریان یکی از مهم‌ترین نقش‌های جامعه پزشکی هستند که با بهره‌گیری از دانش نوین و اثربخش خود، بنیان‌گذار خدمات مؤثری برای باز توانی و نو توانی بیماران شده‌اند، به همین دلیل، اختصاص یک روز در تقویم سلامت کشور به‌عنوان روز فیزیوتراپی، اهمیت و جایگاه این حرفه در نظام سلامت را یادآور می‌شود.