رفتن به محتوای اصلی
x
 • برگزاری محفل انس با قرآن کریم و قرائت زیارت عاشورا یادبود شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان صدیقش در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

   امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ پس از محفل پرفیض انس با قرآن کریم،قرائت زیارت عاشورا ویژه برنامه شهادت رئیس‌جمهور،خادم ملت آیت‌الله رئیسی و همراهانشان در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) با حضور جناب آقای دکتر حیدری رئیس محترم مرکز برگزارشد، همچنین به مناسبت فتح خرمشهر با دعوت از حاج آقا اولیایی و استاد رضوی که خود از علما و بسیجیان پیشگام و ولایتمدار هستند روایتی از پیروزی های بزرگ ملت شهیدپرور ایران بیان نمودند.

 • برگزاری مراسم سوگواری و قرائت زیارت عاشورا در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  در پی شهادت رئیس‌جمهور و همراهان امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) بعد از اقامه نماز ظهر و عصر مراسم سوگواری و قرائت زیارت عاشورا در پی شهادت خادم‌الرضا، سیدالشهدای خدمت، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محبوب و مردمی جمهوری اسلامی ایران و یاران و همراهان صدیقش در سانحه سقوط بالگرد با حضور جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم مرکز و پرسنل ولایتمدار این مرکز برگزار شد

 • گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی

   به مناسبت گرامی داشت ۲۷اردیبهشت ماه،روز روابط عمومی در روز پنجشنبه مورخه ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) به همراه مدیریت محترم و جمعی از مسئولین ضمن تبریک این روز به همکاران روابط عمومی با اهدا گل و کارت هدیه به پاس خدمات ارزنده قدردانی کرده و آرزوی موفقیت نمودند

 • بازدید میدانی مدیر محترم منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

   روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جناب آقای سید مرتضی هاشمی مدیر محترم منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ،الهام نخعی معاون به همراه جمعی از کارشناسان با حضور در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) و در معیت جناب آقای دکتر حیدری رئیس محترم مرکز وتیم مدیریتی این مرکز جلسه ای برگزار و پیرامون برخی مشکلات کارکنان بحث وتبادل نظر نمودند. در پایان جناب آقای هاشمی ضمن قدردانی از زحمات بی وفقه پرسنل این مرکز به ویژه در واحد منابع انسانی تقدیر و تشکر نمودند.

 • حضور مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)در دومین پویش تشکل های حوزه سلامت نمایشگاه مراکز درمانی و حمایت از بیماران سخت درمان (صعب العلاج) اصفهان

  این نمایشگاه که همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام برنامه ریزی شده از روز شنبه تا دوشنبه (۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳)در گذر همدلی حمد ایرانیان میزبان مراجعین محترم بود.

 • آگهی مناقصه سرویس ایاب و ذهاب

  به اطلاع میرساند مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) در نظر دارد دو سرویس ایاب و ذهاب در مسیرهای شهر بهارستان وشهر ابریشم و برعکس این مرکز را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت واگذارنماید.

  متقاضان واجد صلاحیت بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه فوق می توانند تا تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1403 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت  در این استعلام شرکت فرمایند.

 • برگزاری اردوی کاشان

   در روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ اردوی کاشان با حضور جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم و پرسنل گرانقدر مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)برگزار گردید. این اردو یک روزه که از بامداد صبح روز پنجشنبه آغاز شد به بازدید از آبشار نیاسر و گلابگیری انجامید. طبعیت زیبا و هوای پاک آبشار نیاسر دیدن مراحل گلابگیری و حال هوای زیبای بهاری از جاذبه های این شهر بود

 • برگزاری آیین نکوداشت از مقام استاد درمرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  در روز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه و همزمان با گرامیداشت روز معلم و استاد آیین بزرگداشت از اساتید پیشگام در حوزه پزشکی و ارتقای سلامت با حضور جناب آقای مهندس عظیمی مدیر محترم مرکز و جمعی از مسئولین برگزار شد. در این مراسم با تقدیم گل و شیرینی از سرکار خانم دکتر فرضی به پاس ارائه خدمات ارزنده و اثر گذار در نظام آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی که یکی از برجسته ترین عرصه ها برای خدمتگزاری به انسانهاست قدردانی شد

 • گرامیداشت روز کار و کارگر در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  به مناسبت روز جهانی کار و کارگر جلسه پرسش و پاسخ با حضور جناب آقای دکترحیدری ریاست محترم مرکز، و جمعی از مسئولین با پرسنل گرانقدر خدمات و تاسیسات در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)برگزار گردید. در این نشست که در سالن آموزش بیمارستان برگزارشد جناب آقای دکتر حیدری ضمن تبریک این روز و آرزوی سلامتی و شادکامی برای تک تک این عزیزان به نقش مهم آنان در ارائه خدمات به مراجعین و بیماران اشاره کرد. در پی این جلسه پرسنل گرانقدر خدمات و تاسیسات به بیان انتقادات، مشکلات، پیشنهادات و نظرات خود پرداختند که در پایان دکتر حیدری به هر یک از آنها پاسخ داد.

 • گرامیداشت روز روانشناس در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  روان شناس بودن سخت، اما زیباست جور دیگر می‌شنوی، جور دیگر می‌بینی و این شنیدن و فهمیدن پر از سختی و زیبایی ست روان شناس که باشی دلت دریا می‌شود و روحت وسیع به مناسبت فرا رسیدن روز ملی روانشناس و مشاوره امروز جناب آقای دکتر حیدری ریاست محترم مرکز به همراه جمعی از مسئولین با حضور در این واحد از زحمات روانشناسان گرانقدر این بیمارستان با اهدا گل و شیرینی تقدیر نمودند.