previous pauseresume next

برگزاری ایستگاه سلامت به میزبانی مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)در پارک هشت بهشت(شهید رجائی)

درسه شنبه بدون خودرو این هفته ۲۳ مرداد ۹۷ برنامه ایستگاه سلامت به میزبانی مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع) از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در پارک هشت بهشت(شهید رجائی) در ۷ ایستگاه با عناوینی در زمینه پیشگیری از بیماریهای دیابت،فشار خون و سوختگی،ویزیت رایگان پزشک عمومی،مشاوره تغذیه،مشاوره روانشناس،مشاوره مذهبی و سخنرانی توسط جناب اقای دکتر عابدینی ریاست محترم مرکز برگزار گردید.لازم به ذکر است ریاست ومدیریت محترم مرکز با حضور گرم خود موجبات برگزاری هرچه باشکوه تراین ایستگاه را فراهم نمودند.همچنین روابط عمومی مرکز با اقداماتی همچون نصب راهنما از تمامی ورودی های پارک به سمت ایستگاه،دعوت از تیم ملی هندبال که در اصفهان حضور داشتندجهت نماد ورزش وسلامت و جذب عموم مردم،نصب پوسترهای پیشگیری از سوختگی جهت آموزش،مسابقه جهت مطالعه بروشورهای آموزشی واهدای جوایز،ودر اقدامی زیبا برگزاری نماز جماعت درپارک که مورد استقبال همشهریان عزیز قرار گرفت وحسن ختامی بود در جهت هرچه بهتر برگزاری ایستگاه سلامت . همچنین ازتمامی همکاران عزیزی که دراین امر ما را یاری نمودند وباعث سرافرازی نام مرکز شدند سپاسگذاریم.

مراسم معارفه نمایندگان دفتر نسیم مهر مرکز

مراسم معارفه حاج آقا یزدان پناه و سرکار خانم قایدی یه عنوان نمایندگان دفتر نسیم مهر مرکز با حضور ریاست و مدیریت محترم مرکز امروز ۱۱ مرداد ماه۹۷ راس ساعت ۹:۳۰ به اتفاق مدعوین محترم حاج آقا قیصریان معاونت نهاد رهبری دفاتر نسیم مهر علوم پزشکی و حاج آقا غلامی نژاد و حاج آقا پودینه و سرکار خانم اکبری از مسئولین دفتر نسیم مهر و حاج آقا کولیوند از نمایندگان دفتر نسیم مهر و جمعی از همکاران گرامی برگزار گردید.  

بازدید مسئولین از دو پروژه بزرگ سالن انتظار و اسکانسرای همراهان بیمار مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

صبح امروز شنبه ۹۷/۵/۶ جناب آقای دکتر دکتر جوادی رئیس محترم کمسیون بهداشت و درمان شورای شهر و جناب آقای صافی قائم مقام محترم دانشگاه در معیت شهردار محترم منطقه ۸ و ریاست و مدیریت محترم مرکز از دو پروژه بزرگ ساخت سالن انتظار همراهان بیمار که در مرحله آغازین قرار داشته و پروژه اسکانسرای همراهان بیمار که انشا االله در ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید بازدید نمودند.

در این دیدار ریاست و مدیریت محترم مرکز گزارشی از روند پروژه های فوق ارائه نمودند.

این دو پروژه با جذب و استفاده از کمک های خیرین عرصه سلامت با هزینه بالغ بر ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ پانزده میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

حضور خدام بارگاه رضوی در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

  خدام بارگاه رضوی امروز ۱ مرداد ماه با حضور در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) وبا حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف,فضایی سرشار از عطر رضوی را در این مرکز ایجاد و باعث تقویت روحیه پرسنل و بیماران شدند.

معاینات طب کار در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

جهت ارتقاء سلامت پرسنل محترم تیم مدیریت مرکز شرایط را برای انجام معاینات طب کار به صورت رایگان برای همکاران محترم مهیا نموده.

این اقدام از تاریخ ۱۶الی ۲۷ تیر ماه در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع) با حضور شرکت طرف قرارداد انجام گردید.

افتتاح کلاس آموزش(دکتر امیری)در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷ کلاس آموزشی که با همت و پیگیری های فروان ریاست ومدیریت محترم مرکز تاسیس شد وبعد ازپایان ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر افتتاح گردید.در این مراسم از جناب اقای دکتر امیری که سالیان سال در این مرکز در عرصه پزشکی و بهبودی بیماران خدمت نمودند دعوت به عمل امده و همچنین این کلاس اموزشی به پاس قدردانی از زحمات ایشان به عنوان کلاس آموزشی دکتر امیری ثبت گردید.در این مراسم جناب اقای دکتر عابدینی ریاست محترم مرکز و جناب اقای دکتر امیری به ایراد سخن پرداخته و از تمامی مسئولین و افرادی که در ثمر رسیدن این پروژه فعالیت داشتند قدردانی نمودند.

میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد

روزه ، تمرین کلاس زندگی / درس ایثار و خلوص و بندگی

روزه ، زنجیر هوا گسستن است / دیو و بت های درون بشکستن است ...

انتصاب آقای مسعود کریمی به عنوان مسئول آزمایشگاه

امروز نهم خرداد ماه با حضور ریاست ومدیریت محترم وجمعی از مسئولین مرکز جناب آقای مسعود کریمی به عنوان سوپروایزر آزمایشگاه معرفی گردید.

 واز زحمات بیکران جناب آقای پویان فر در طول سی سال خدمت صادقانه تقدیر وتشکر به عمل آمد، برای ایشان آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت را از خداوند متعال خواستاریم. 

برگزاری جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت قائم عجل الله فرجه در مرکز اموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد پر فروغ حضرت مهدی موعود (عج) مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم (ع) در روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه جشنی با حضور ریاست ومدیریت محترم مرکز و پرسنل گرانقدر برگزار و از تمامی عاشقان و شیفتگان حضرت ولی عصر(عج) پذیرای به عمل آمد واین روز فرخنده را گرامی داشتند.

انفجار مواد متحرقه و اعزام گسترده مصدومین به مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم(ع)

شامگاه دیشب شنبه ۸ اردیبهشت بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان شاهد اعزام گستردگی مصدومین حادثه انفجار مواد متحرقه در خیابان زینبیه اصفهان بود.در پی این حادثه که تعداد ۱۴ نفر از جونان شهرمان در حالیکه مشغول تهیه ترقه بودند بر اثر انفجار شدید مواد فوق مصدوم شدند. در پی این حادثه ازدحام گسترده همراهان بیمار،بلافاصله با تشکیل تیم بحران مرکز پذیرش و درمان مصدومین حادثه آغاز گردید که تا با مداد امروز پرسنل سخت کوش و تلاشگر بیمارستان مشغول خدمت رسانی به مصدومین حادثه بودند.تا این لحظه تعداد ۴ نفر از مصدومین پس از انجام اقدامات لازم درمانی به علت آسیب های چشم،گوش و موج انفجار جهت تکمیل مراحل درمان به مراکز الزهرا،کاشانی و فیض منتقل شدهاند.

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم (ع) RSS