previous pauseresume next

گرامی داشت روز حسابدار

حسابداری شغلی است که مستلزم حساسیت و دقت بیشتری می باشد و به نوعی زبان تجارت خوانده می شود. ۱۵ آذر هر سال روز حسابدار در ایران است. این روز در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ نهادهای حسابداری ایران شامل انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران - به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک - انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی به این عنوان نام‎گذاری شد.به همین مناسبت مدیریت محترم مرکز جناب آقای مهندس طاهریان با بیان تبریک و خسته نباشید به حسابداران محترم مرکز این روز را به تمامی این عزیزان تبریک و با اهدای گل و شیرینی از این واحد تقدیر به عمل آورده و این روز را گرامی داشتند.

برگزاری جشن میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) در مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)

برگزاری جشن میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) در مرکزامروز شنبه ۳ اذر ماه ۹۷، مراسم جشنی به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام و رئیس مذهب تشییع امام جعفر صادق (ع) با حضور مدیریت محترم مرکز جناب آقای مهندس طاهریان و همکاران گرامی برگزار شد.در این مراسم مدیر محترم مرکز بعد از تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به تمامی همکاران تبریک عرض نمودند و با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از پنج نفر از همکاران که در راستای مصوبه کمیته اجرایی مبنی بر پیشنهادات برتر سال۹۶برگزیده شده بودند تقدیر به عمل آوردند.در بخش دیگر جوایز مسابقات ورزشی که درمرکز به همین مناسبت برگزار شده بود تقدیم همکاران گرامی شد و همچنین جوایز مسابقات ماه محرم و صفر که شامل کتابخوانی و مسابقه پیامکی بودتقدیم این عزیزان گردید وبه دونفر از همکاران که درمسابقه ای که درجشن طراحی شده بود شرکت نموده و موفق شده بودند نیز جوایزی اهدا گردید.مراسم جشن میلاد حضرت رسول و امام جعفر صادق با اجرای مولودی و اهدای جوایز به قید قرعه به دو نفر از حاضرین در این مراسم پایان یافت.

برگزاری کوه گشت خانوادگی به مناسبت هفته وحدت جهت پرسنل مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)

دیروز صبح  مورخ  جمعه ۲ آذربرنامه کوه گشت خانوادگی در کوه صفه اصفهان با حضور همکاران وخانواده محترمشان که سبب شد روزی سرشار از نشاط و طراوت برای حاضرین رقم بخورد.همچنین مدیریت محترم مرکز جناب اقای مهندس طاهریان باحضور در جمع همکاران که بیانگر وحدت وصمیمت در مرکز را نشان می داد هفته وحدت راگرامی داشته و به قید قرعه به چهارنفره از حاضرین هدایای تقدیم نمودند.

گرامی داشت روز کتابخوانی و کتابدار در مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)

۲۴ آبان ماه مصادف با روز بزرگداشت آیت الله سید محمد حسین طباطبایی و روز کتابخوانی و کتابدار می باشد که به همین مناسبت مدیریت محترم مرکز جناب آقای مهندس طاهریان به همراه جمعی از مسئولین محترم مرکز در کتابخانه مرکز حضور یافته و با اهدای گل و شیرینی از مسئول کتابخانه و اطلاع رسانی پزشکی سرکار خانم صمدی تقدیر به عمل آوردند.آیت الله جوادی آملی می فرمایند:مقام علما از مقام شهدا بالا تر است زیرا قلم علما شهادت ساز است درحالی که یک شهید به سبب قلم عالمی به فیض شهادت رسیده است.و تاریخ کشورها از چنین علمای شهادت ساز کم نداشته است مانند شهید مطهری و شهید بهشتی و مباهاتی است بر تمام کتابداران که حرفه آنها با علم و دانش و علما آمیخته است.این روز را که در واقع سرچشمه علم و دانش می باشد به همه کتاب دوستان و کتابداران و اطلاع رسانان عرصه بی نهایت دانش به ویژه اطلاع رسانی پزشکی که مانند بال های علمی تیم های درمانی مراکز آموزشی درمانی عمل می کنند تبریک می گوییم.

گرامی داشت روز جهانی اتاق عمل در مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)

۱۴ نوامبر مصادف با۲۳ آبان ماه در تقویم پزشکی جهان به نام روز جهانی اتاق عمل نام گذاری شده است به همین مناسبت جناب آقای دکتر عابدینی ریاست محترم مرکز که خود در اتاق عمل حضور داشتند به همراه جمعی از مسئولین محترم مرکز آموزشی درمانی سوانح سوختگی امام موسی کاظم(ع)با اهدای گل و شیرینی ازاین فرشتگان سبز پوش که چه بسیار خستگی ناپذیر و با تلاش و کوشش بی وقفه شان زندگی را به دیگران هدیه می دهند تقدیر نمودند. همچنین مدیریت محترم مرکز جناب آقای مهندس طاهریان این روز را صمیمانه به تمام پرسنل زحمتکش اتاق عمل بیمارستان و پزشکان محترم این بخش تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت روزافزون برای این عزیزان را مسألت نمودند.

روزتان مبارک 

گرامی داشت روز رادیولوژی در مرکز آموزشی درمانی آمام موسی کاظم(ع)

۱۷ آبان، مصادف با ۸ نوامبر سالروز کشف پرتو ایکس، روز جهانی رادیولوژی نام گذاری شده است. در ۸ نوامبر ۱۸۹۵، ویلهم کنراد رونتگن، در حالی که مشغول تحقیق پیرامون خواص پرتوهای کاتدی( همان الکترون ها) بود، به صورت کاملا اتفاقی متوجه نوعی پرتو در لامپ کاتدی شد که آن را پرتوی مجهول یا پرتو x نامید که بعدها به یاد رونتگن، به آن پرتو رونتگن نیز گفته شد. رونتگن تا ۲۸ دسامبر ۱۸۹۵ خواص این اشعه را به طور کامل بررسی کرد و در مقاله ای دست نویس نتیجه آزمایشات خود را بیان کرد. نظر به برجسته بودن مقاله ی علمی او، اولین جایزه نوبل فیزیک در سال ۱۹۰۱ به ویلهم کنراد رونتگن اعطا گردید.به همین مناسبت با حضور جناب آقای مهندس طاهریان مدیریت محترم مرکز به همراه جمعی از مسئولین در واحد رادیولوژی این روز را به کلیه ی همکاران زحمتکش پرتونگار تبریک گفته و با اهدا گل و شیرینی از زحمات آنان تقدیر نمودند.

جلسه نمایندگان کارکنان مرکز در دفتر مدیریت

صبح امروز دوشنبه ۱۴ آبان ماه جلسه نمایندگان کارکنان مرکز با حضور آقای مهندس طاهریان مدیریت محترم مرکز برگزار شد که طی این نشست مسائل و مشکلات مرتبط با کارکنان مرکز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گرامی داشت ۱۳ آبان

سیزدهم آبان هر سال ، یادآور سه رخداد مهم در تاریخ ایران اسلامی است. تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸

اینها سه رویداد با یک هویت بودند که هر کدام در شکل گیری حرکت انقلاب اسلامی نقش بسزایی ایفا کردند. هویت هر سه اتفاق (مبارزه با استکبار) بود و به همین دلیل، این روز به یاد ماندنی «روز ملی مبارزه با استکبار» نامیده می شود.

 

گرامی داشت هفته پدافند غیر عامل

هفته پدافند غیر عامل از تاریخ ۸ لغایت ۱۴ آبان

تعریف:پدافند غیر عامل مجموعه اقداماتی است که قبل از خطر انجام می گیرد و در هنگام بروز هر گونه تهدید طبیعی و غیر طبیعی (مانند جنگ) موجب کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی،ساختاری،تاسیسات،تجهیزات،اسناد و شریان های حیاتی یک کشور میگردد.

اصول کلیه پدافند غیر عامل:

اختفاء:به کلیه اطلاعاتی اطلاق می گردد که مانع از قرار گرفتن تاسیسات و تجهیزات در دید دشمن گردیده و انجام فعالیتهای خاص را برای او غیر ممکن می سازد.

استتار:استتار که آن را اختفای حفاظتی نیز مینامند.

فریب:کلیه اقداماتی که موجب گمراهی دشمن و او را با شک و تردید مواجه می کند.

پوشش:به معنای پنهان سازی و حفاظت از دید و تیر دشمن

پراکندگی و تفرقه:یک نوع صف آرایی عمومی تاسیسات و تجهیزات در سطح گسترده ای از یک منطقه به منظور بقا ، کاهش آسیب پذیری و بالا بردن آستانه مقاومت می باشد.

استحکام:با توجه به نقش حساس دفاع غیر عامل در حفظ حیات اجتماعی و دستاوردهای اقتصادی فرهنگی.

اعلام خطر: آگاهی و هشدار  فوری.

مکان یابی: انتخاب بهترین و مطلوب ترین نقطه و محل استقرار. 

استعلام واگذاری محل جهت ارائه خدمات تایپ و تکثیر به صورت اجاره بهای ماهیانه

با توجه به برگزاری استعلام واگزاری محل جهت ارائه خدمات تایپ و تکثیر به صورت اجاره بهای ماهیانه در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم (ع)

مبلغ تضمین شرکت در استعلام:۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال

نوع تضمین شرکت در استعلام :فیش واریزی یا ضمانتنامه معتبر بانکی

آخرین مهات تحویل اسناد استعلام به صورت حضوری:پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۱۲

 

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز آموزشی درمانی امام موسی کاظم (ع) RSS